Schema.org Blueprints (all releases) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: error
sq: gabim

en: Date
sq: Data

en: Types
sq: Llojet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Book
sq: Libri

en: category
sq: kategoria

en: Friday
sq: E premte

en: status
sq: gjendja

en: Comment
sq: Komenti

en: Code
sq: Kodi

en: Blog
sq: Ditari

en: warning
sq: paralajmërim

en: track
sq: gjurmët

en: comment
sq: komenti

en: parent
sq: prindi

en: Acronym
sq: Akronim

en: permissions
sq: të drejtat

en: Abbreviation
sq: Shkurtim

en: language
sq: gjuha
