Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha22) - en to or translation catalogue (24 entries)

en: photos
or: ଛବିଗୁଡିକ

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Images
or: ଛବି ଗୁଡିକ

en: weight
or: ଓଜନ

en: value
or: ମୂଲ୍ୟ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Keywords
or: ସୂଚକ ଶବ୍ଦ

en: status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Code
or: ସଂକେତ

en: Integer
or: ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍କ

en: warning
or: ଚେତାବନୀ

en: Menu settings
or: ମେନୁ ବିନ୍ୟାସ

en: info
or: ସୂଚନା

en: Boolean
or: ବୁଲିଆନ୍
