Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha23) - en to gl translation catalogue (219 entries)

en: photos
gl: imaxes

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Images
gl: Imaxes

en: weight
gl: peso

en: title
gl: título

en: size
gl: tamaño

en: value
gl: valor

en: Status
gl: Estado

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Audience
gl: Audiencia

en: required
gl: requerido

en: Article
gl: Artigo

en: Enabled
gl: Activado

en: Administration
gl: Administración

en: Comments
gl: Comentarios

en: Action
gl: Acción

en: Quantity
gl: Cantidade

en: error
gl: erro

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Documentation
gl: Documentación

en: Categories
gl: Categorías

en: updated
gl: actualizado

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Daily
gl: Diariamente

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Number
gl: Número

en: Message
gl: Mensaxe

en: Country
gl: País

en: Link
gl: Ligazón

en: Types
gl: Tipos

en: Single
gl: Simple

en: Multiple
gl: Múltiple

en: Parent
gl: Pai

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Book
gl: Libro

en: Field
gl: Campo

en: category
gl: categoría

en: Label
gl: Etiqueta

en: Help
gl: Axuda

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Schedule
gl: Programación

en: Time
gl: Hora

en: View
gl: Ver

en: Length
gl: Lonxitude

en: Modules
gl: Módulos

en: Manage
gl: Xestionar

en: Menu
gl: Menú

en: Event
gl: Evento

en: Text
gl: Texto

en: Layout
gl: Disposición

en: name
gl: nome

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Taxonomy settings
gl: Axustes taxonomía

en: type
gl: tipo

en: Configure
gl: Configurar

en: status
gl: estado

en: Error
gl: Erro

en: Data type
gl: Tipo de dato

en: Question
gl: Pregunta

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Comment
gl: Comentario

en: Filter
gl: Filtro

en: Vocabulary ID
gl: ID do vocabulario

en: Vocabulary name
gl: Nome do vocabulario

en: Role name
gl: Nome do rol

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Field type
gl: Tipo de campo

en: Fields
gl: Campos

en: Warning
gl: Alerta

en: Items
gl: Elementos

en: Media
gl: Medios

en: Details
gl: Detalles

en: Price
gl: Prezo

en: System
gl: Sistema

en: Address
gl: Enderezo

en: State
gl: Estado

en: email
gl: correo electrónico

en: Code
gl: Código

en: Store
gl: Tenda

en: Members
gl: Membros

en: Group name
gl: Nome do grupo

en: General
gl: Xeral

en: Example
gl: Exemplo

en: Table
gl: Táboa

en: Configuration
gl: Configuración

en: Other
gl: Outro

en: Appearance
gl: Apariencia

en: Role
gl: Rol

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Blog
gl: Blogue

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Class
gl: Clase

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Exists
gl: Existe

en: Online
gl: Conectado

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Uninstall
gl: Desinstalar

en: Install
gl: Instalar

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Order
gl: Orde

en: Integer
gl: Enteiro

en: text
gl: texto

en: Duration
gl: Duración

en: Property
gl: Propiedade

en: Full
gl: Completo

en: Condition
gl: Condición

en: menu
gl: menú

en: update
gl: actualización

en: unlimited
gl: Ilimitado

en: Map
gl: Mapa

en: Node settings
gl: Axustes do nodo

en: author
gl: autor

en: Instructions
gl: Instruccións

en: price
gl: prezo

en: warning
gl: advertencia

en: or
gl: ou

en: Missing
gl: Perdido

en: Installed
gl: Instalado

en: address
gl: enderezo

en: Product
gl: Produto

en: Balance
gl: Saldo

en: Completed
gl: Completado

en: Menu settings
gl: Configuración do menú

en: width
gl: ancho

en: height
gl: alto

en: New
gl: Novo

en: track
gl: seguemento

en: Relationships
gl: Relacións

en: image
gl: imaxe

en: comment
gl: comentario

en: Review
gl: Revisión

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Questions
gl: Preguntas

en: Information
gl: Información

en: Menus
gl: Menús

en: Created new vocabulary %name.
gl: Creado un novo vocabulario %name.

en: Add field
gl: Engadir campo

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.
gl: As instruccións a amosar ao usuario debaixo deste campo no formulario de edición.

en: Float
gl: Coma flotante

en: Allowed values
gl: Valores permitidos

en: parent
gl: pai

en: Subscription
gl: Subscribirse

en: Service
gl: Servizo

en: info
gl: información

en: Skin
gl: Tema

en: Generate content
gl: Xerar contido

en: Telephone
gl: Teléfono

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: types
gl: tipos

en: Paste
gl: Pegar

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: About
gl: Información

en: Reports
gl: Informes

en: Report
gl: Informe

en: Menu items
gl: Elementos de menú

en: Steps
gl: Pasos

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Rating
gl: Valoración

en: Acronym
gl: Acrónimo

en: permissions
gl: permisos

en: Properties
gl: Propiedades

en: Boolean
gl: Booleano

en: Bundle
gl: Paquete

en: Expand all
gl: Expandir todo

en: Collapse all
gl: Contraer todo

en: location
gl: ubicación

en: Videos
gl: Vídeos

en: Add @name
gl: Engadir @name

en: Media settings
gl: Configuración de medios

en: Abbreviation
gl: Abreviatura

en: View details
gl: Ver detalles

en: Fieldset
gl: Conxunto de campos

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: language
gl: idioma

en: Translation settings
gl: Configuración de tradución

en: locations
gl: ubicacións

en: Field label
gl: Etiqueta do campo

en: - Select a field type -
gl: - Selecciona un tipo de campo -

en: Existing field
gl: Campo existente

en: dependencies
gl: dependencias

en: Dependencies
gl: Dependencias

en: profiles
gl: perfiles

en: List (text)
gl: Lista (de texto)

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
gl: Etiquetas HTML admitidas en etiquetas: @tags

en: Required field
gl: Campo necesario

en: Available menus
gl: Menús dispoñibles

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.

en: Default group
gl: Grupos predefinidos

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
gl: Os valores posibles que pode conter este campo. Escriba un valor pola líña, no formato chave|etiqueta.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
gl: A chave é o valor gardado. A etiqueta será usada nos valores mostrados e en formularios de edición.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
gl: A etiqueta é opcional: se unha líña contén un só texto, usaráse como chave e etiqueta.

en: HTML element
gl: Elemento HTML

en: Custom block
gl: Bloque personalizado

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
gl: Un nome único de sistema contendo letras, números e guións baixos.

en: Enhances the media list with additional features to more easily find and use existing media items.
gl: Mellorar a listaxe de contidos multimedia con novas funcionalidades para atopar e empregar o contido multimedia máis facilmente.
