Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha23) - en to my translation catalogue (88 entries)

en: photos
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: size
my: အရွယ်အစား

en: value
my: တန်ဖိုး

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: updated
my: ပြုပြင်မွမ်းမံမှုပြုလုပ်ပြီး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Place
my: နေရာ

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Types
my: အမျိုးအစားများ

en: Single
my: တစ်ခုတည်း

en: Multiple
my: အများအပြား

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Book
my: စာအုပ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Help
my: အကူအညီ

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: Time
my: အချိန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Length
my: အရှည်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Modules
my: Module များ

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Menu
my: မီနူး

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Error
my: အမှား

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: System
my: စနစ်

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Example
my: ဥပမာ

en: Table
my: ဇယား

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Other
my: အခြား

en: Appearance
my: အသွင်အပြင်

en: Exists
my: ရှိပြီးသား

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: author
my: စာရေးသူ

en: warning
my: သတိပေးချက်

en: or
my: သို့မဟုတ်

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: image
my: ပုံရိပ်

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Questions
my: မေးခွန်းများ

en: info
my: သတင်းအချက်အလက်

en: types
my: အမျိုးအစားများ

en: About
my: အကြောင်း

en: Reports
my: အစီရင်ခံစာများ

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Acronym
my: အတိုကောက်

en: Abbreviation
my: အတိုကောက်

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ
