Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha25) - en to km translation catalogue (201 entries)

en: photos
km: រូបថត

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Images
km: រូបភាព

en: size
km: ទំហំ

en: value
km: តម្លៃ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Action
km: អំពើ

en: error
km: កំហុស

en: Tags
km: ស្លាក

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Number
km: លេខ

en: Message
km: សារ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Types
km: ប្រភេទ

en: Hierarchy
km: ឋានានុក្រម

en: Single
km: តែ​មួយ

en: Multiple
km: ច្រើន

en: Required
km: ទាមទារ

en: Parent
km: មេ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Book
km: សៀវភៅ

en: Field
km: វាល

en: category
km: ប្រភេទ

en: Label
km: ស្លាក

en: Help
km: ជំនួយ

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: Time
km: ពេលវេលា

en: View
km: មើល

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: <none>
km: <គ្មាន>

en: type
km: ប្រភេទ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: status
km: ស្ថានភាព

en: Error
km: កំហុស

en: Options
km: ជម្រើស

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Question
km: សំណួរ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Filter
km: តម្រង

en: Vocabulary ID
km: លេខ​សម្គាល់​វាក្យសព្ទ

en: Vocabulary name
km: ឈ្មោះ​វាក្យសព្ទ

en: Role name
km: ឈ្មោះ​តួ​នាទី

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Field type
km: ប្រភេទ​វាល

en: Widget type
km: ប្រភេទ​ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Items
km: ធាតុ

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: Scale
km: មាត្រ​ដ្ឋាន

en: Medium
km: មធ្យម

en: Media
km: មេឌៀ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Code
km: កូដ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Table
km: តារាង

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Color
km: ពណ៌

en: Appearance
km: រូប​រាង

en: Role
km: តួនាទី

en: Blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Online
km: លើ​បណ្ដាញ

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: Rows
km: ជួរ​ដេក

en: Uninstall
km: លុប

en: Install
km: ដំឡើង

en: Order
km: លំដាប់

en: Integer
km: ចំនួន​គត់

en: text
km: អត្ថបទ

en: Djibouti
km: ហ្ស៊ីបូទី

en: French
km: បារាំង

en: Italian
km: អ៊ីតាលី

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: Japanese
km: ជប៉ុន

en: menu
km: ម៉ឺនុយ

en: update
km: ភាព​ទាន់សម័យ

en: People
km: មនុស្ស

en: warning
km: ព្រមាន

en: Books
km: សៀវភៅ

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Menu settings
km: ការកំណត់​ម៉ឺនុយ​

en: image
km: រូបភាព

en: comment
km: មតិយោបល់

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: Created new vocabulary %name.
km: បាន​បង្កើត​វាក្យសព្ទ %name ថ្មី ។

en: Add field
km: បន្ថែម​វាល

en: Float
km: អណ្តែត

en: Minimum
km: អប្បបរមា

en: Precision
km: ចំនួន​ខ្ទង់

en: parent
km: ​មេ

en: info
km: ព័ត៌មាន

en: Bulgarian
km: ប៊ុលហ្ការី

en: Croatian
km: ក្រូអាត

en: Czech
km: ឆេក

en: Danish
km: ដាណឺម៉ាក

en: Dutch
km: ហុល្លង់

en: Finnish
km: ហ្វាំងឡង់

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Greek
km: ក្រិក

en: Hungarian
km: ហុងគ្រី

en: Indonesian
km: ឥណ្ឌូនេស៊ី

en: Polish
km: ប៉ូឡូញ

en: Romanian
km: រូម៉ានី

en: Russian
km: រុស្ស៊ី

en: Swedish
km: ស៊ុយអែដ

en: Turkish
km: ទួរគី

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: Reports
km: របាយការណ៍

en: Lithuanian
km: លីទុយអានី

en: Create @name
km: បង្កើត @name

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Acronym
km: អក្សរ​កាត់

en: Somali
km: សូម៉ាលី

en: Boolean
km: ប៊ូលីន

en: color
km: ពណ៌

en: Abbreviation
km: អក្សរ​សង្ខេប

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​

en: Azerbaijani
km: អាហ្ស៊ែរបែហ្សង់

en: Belarusian
km: បេឡារុស្ស

en: Bosnian
km: បូស្នី

en: Welsh
km: វែល

en: Estonian
km: អេស្តូនី

en: Irish
km: អៀរឡង់

en: Armenian
km: អារមេនី

en: Georgian
km: ហ្សក​ហ្ស៊ី

en: Cambodian
km: កម្ពុជា

en: Latvian
km: ឡាតវីយ៉ា

en: Malagasy
km: ម៉ាឡាហ្គាស៊ី

en: Marshallese
km: ម៉ា​ស្យលីស

en: Macedonian
km: ម៉ាសេដូនី

en: Mongolian
km: ម៉ុងហ្គោលី

en: Maltese
km: ម៉ាល់តា

en: Burmese
km: ភូមា

en: Slovenian
km: ស្លូវ៉ានី

en: Samoan
km: សាមូអាន

en: Albanian
km: អាល់បានី

en: Serbian
km: សែប៊ី

en: Sudanese
km: ស៊ូដង់

en: Tajik
km: តាដហ្ស៊ីគីស្តង់

en: Thai
km: ថៃ

en: Ukrainian
km: អ៊ុយក្រែន

en: Vietnamese
km: វៀតណាម

en: language
km: ភាសា​

en: Translation settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បកប្រែ

en: - Select a field type -
km: - ជ្រើស​ប្រភេទ​វាល​ -

en: List (text)
km: បញ្ជី​ (ជា​អត្ថបទ)

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
km: ស្លាក​ HTML ​ដែល​​​អនុញ្ញាត​ក្នុង​ស្លាក​ ៖ @tags

en: Required field
km: បាន​ទាម​ទារ​វាល

en: Date type
km: ប្រភេទ​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Available menus
km: ម៉ឺនុយ​ដែល​អាច​រក​បាន​

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
km: ប្រើ​ស្លាក ដើម្បី​ដាក់​អត្ថបទ​ជា​ក្រុម​នៅ​លើប្រធានបទ​ស្រដៀង​គ្នា​​ទៅ​​ជា​ប្រភេទ ។

en: Filipino
km: ហ្វីលីពីន

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
km: តម្លៃ​អាច​ដែល​វាល​នេះ​អាច​មាន ។ បញ្ចូល​តម្លៃ​មួយ​ក្នុង​មួយ​ជួរ ក្នុង​ទ្រង់ទ្រាយ ពាក្យ​គន្លឹះ|ស្លាក ។

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
km: ពាក្យ​គន្លឹះ គឺជា​តម្លៃ​ទុក ។ ស្លាក នឹង​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ក្នុង​តម្លៃ​បង្ហាញ និង​សំណុំ​បែបបទ​កែសម្រួល ។

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
km: ស្លាក គ្រាន់តែ​ជា​ជម្រើស ៖ ប្រសិនបើ​ជួរ​មួយ​មាន​ខ្សែ​អក្សរ​តែមួយ វា​នឹង​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ជា​ពាក្យ​គន្លឹះ និង​ស្លាក ។
