Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha25) - en to ky translation catalogue (10 entries)

en: photos
ky: сүрөттөр

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Language
ky: Тил

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: Weight
ky: Салмагы

en: Book
ky: Китеп

en: Blog
ky: Блог
