Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha25) - en to mn translation catalogue (142 entries)

en: photos
mn: гэрэл зурагнууд

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Images
mn: Зураг

en: title
mn: гарчиг

en: size
mn: хэмжээ

en: value
mn: утга

en: Status
mn: Төлөв

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Quantity
mn: Тоон

en: error
mn: алдаа

en: Tags
mn: Тагууд

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: updated
mn: шинэчлэгдсэн

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: version
mn: хувилбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: logo
mn: Лого

en: Number
mn: Дугаар

en: Message
mn: Зурвас

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Country
mn: Улс

en: Place
mn: Байршил

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Types
mn: Төрлүүд

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Parent
mn: Эх

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Book
mn: Ном

en: Field
mn: Талбар

en: Help
mn: Тусламж

en: False
mn: Худал

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Time
mn: Цаг

en: View
mn: Харах

en: Format
mn: Бүтэц

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Menu
mn: Цэс

en: Text
mn: Текст

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Paths
mn: Замууд

en: type
mn: төрөл

en: Configure
mn: Тохируулах

en: status
mn: статус

en: Error
mn: Алдаа

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: FAQ
mn: Түгээмэл асуугддаг асуулт

en: Question
mn: Асуулт

en: Answer
mn: Хариулт

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Vocabulary ID
mn: Үгсийн сангийн ID

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Field type
mn: Талбарын төрөл

en: Medium
mn: Дундаж

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: System
mn: Систем

en: Code
mn: Код

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Color
mn: Өнгө

en: Appearance
mn: Харагдац

en: Blog
mn: Блог

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: Order
mn: Дараалал

en: French
mn: Франц

en: Italian
mn: Итали

en: Spanish
mn: Испани

en: Japanese
mn: Япон

en: menu
mn: цэс

en: People
mn: Хүмүүс

en: warning
mn: сануулга

en: Books
mn: Номнууд

en: image
mn: зураг

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: Precision
mn: Нарийвчлал

en: info
mn: мэдээлэл

en: Bulgarian
mn: Болгар

en: Croatian
mn: Хорват

en: Czech
mn: Чех

en: Danish
mn: Дани

en: Dutch
mn: Голланд

en: German
mn: Герман

en: Greek
mn: Грек

en: Hungarian
mn: Унгар

en: Indonesian
mn: Индонез

en: Polish
mn: Польш

en: Russian
mn: Орос

en: Swedish
mn: Швед

en: Turkish
mn: Турк

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Reports
mn: Тайлангууд

en: Lithuanian
mn: Литва

en: Somali
mn: Сомали

en: Belarusian
mn: Белорус

en: Bosnian
mn: Босни

en: Estonian
mn: Эстони

en: Irish
mn: Ирланд

en: Georgian
mn: Гүрж

en: Cambodian
mn: Камбож

en: Latvian
mn: Латви

en: Macedonian
mn: Македон

en: Mongolian
mn: Монгол

en: Maltese
mn: Мальт

en: Slovenian
mn: Словени

en: Albanian
mn: Албани

en: Sudanese
mn: Судан

en: Tajik
mn: Тажик

en: language
mn: хэл
