Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha25) - en to sl translation catalogue (142 entries)

en: photos
sl: fotografije

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Images
sl: Slike

en: weight
sl: teža

en: title
sl: naslov

en: size
sl: velikost

en: value
sl: vrednost

en: Status
sl: Stanje

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Article
sl: Članek

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Comments
sl: Komentarji

en: Action
sl: Akcija

en: Quantity
sl: Količina

en: error
sl: napaka

en: Tags
sl: Oznake

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Categories
sl: Kategorije

en: updated
sl: posodobljeno

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Daily
sl: Dnevno

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Number
sl: Številka

en: Message
sl: Sporočilo

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Types
sl: Tipi

en: Required
sl: Obvezno

en: Parent
sl: starš

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Book
sl: Knjiga

en: Field
sl: Polje

en: category
sl: kategorija

en: Label
sl: Oznaka

en: Help
sl: Pomoč

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Time
sl: Čas

en: View
sl: Prikaži

en: Format
sl: Oblika

en: Modules
sl: Moduli

en: Menu
sl: Meni

en: Text
sl: Besedilo

en: Layout
sl: Postavitev

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: <none>
sl: <brez>

en: type
sl: tip

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Configure
sl: Nastavi

en: status
sl: stanje

en: Error
sl: Napaka

en: Options
sl: Možnosti

en: Contact
sl: Kontakt

en: Question
sl: Vprašanje

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Comment
sl: Komentar

en: Vocabulary ID
sl: ID besedišča

en: Vocabulary name
sl: Ime besedišča

en: Role name
sl: Ime vloge

en: Field name
sl: Ime polja

en: Field type
sl: Tip polja

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Items
sl: Notice

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Scale
sl: Skaliraj

en: Medium
sl: Srednja

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Price
sl: Cena

en: System
sl: Sistem

en: email
sl: e-naslov

en: Code
sl: Koda

en: General
sl: Splošno

en: Table
sl: Tabela

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Color
sl: Barva

en: Appearance
sl: Izgled

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Online
sl: Stran je dosegljiva

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Rows
sl: Vrste

en: Uninstall
sl: Odstrani

en: Order
sl: Vrstni red

en: Integer
sl: Celo število

en: Djibouti
sl: Džibuti

en: French
sl: Francoščina

en: Italian
sl: Italijanščina

en: Spanish
sl: Španščina

en: Japanese
sl: Japonščina

en: menu
sl: meni

en: update
sl: posodobi

en: People
sl: Uporabniki

en: warning
sl: opozorilo

en: Books
sl: Knjige

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: image
sl: slika

en: comment
sl: komentiraj

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Menus
sl: Meniji

en: Created new vocabulary %name.
sl: Ustvarjeno novo besedišče %name.

en: Add field
sl: dodaj polje

en: Float
sl: Plavajoče število

en: Minimum
sl: Najmanj

en: Precision
sl: Natančnost

en: parent
sl: starš

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Reports
sl: Poročila

en: Lithuanian
sl: Litvanščina

en: Create @name
sl: Ustvari @name

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Acronym
sl: Kratica

en: Somali
sl: Somalščina

en: Boolean
sl: Logična vrednost

en: color
sl: barva

en: Abbreviation
sl: Okrajšava

en: Slovenian
sl: Slovenščina

en: language
sl: jezik
