Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha26) - en to hy translation catalogue (180 entries)

en: photos
hy: լուսանկարները

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Images
hy: Նկարներ

en: weight
hy: քաշ

en: title
hy: վերնագիր

en: size
hy: չափ

en: value
hy: արժեք

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Article
hy: Հոդված

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Action
hy: Գործողություն

en: error
hy: սխալ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: updated
hy: թարմացում

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Links
hy: Հղումներ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Daily
hy: Օրական

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Number
hy: Թիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Types
hy: Տեսակներ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Parent
hy: Ծնող

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Book
hy: Գիրք

en: Field
hy: Դաշտ

en: category
hy: կատեգորիա

en: Label
hy: Պիտակ

en: Help
hy: Օգնություն

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: View
hy: Դիտել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: type
hy: տեսակ

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: status
hy: կարգավիճակը

en: Error
hy: Սխալ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Question
hy: Հարց

en: Page
hy: Էջ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Vocabulary ID
hy: Բառարանի ID

en: Vocabulary name
hy: Բառարանի անունը

en: Role name
hy: Դերի անուն

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Field type
hy: Դաշտի տեսակը

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Items
hy: Տարրեր

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: System
hy: Համակարգ

en: Code
hy: Կոդ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Color
hy: Գույն

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք

en: Role
hy: Դեր

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: Rows
hy: Տողեր

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Integer
hy: Ամբողջ թիվ

en: Condition
hy: Վիճակ

en: Djibouti
hy: Ջիբութի

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Italian
hy: Իտալերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: Japanese
hy: Ճապոներեն

en: Map
hy: Քարտեզ

en: author
hy: հեղինակ

en: People
hy: Մարդիկ

en: warning
hy: զգուշացում

en: Books
hy: Գրքեր

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Menu settings
hy: Ընտրացանկի պարամետրեր

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Float
hy: Լողացող

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: Precision
hy: Ճշգրտություն

en: info
hy: տեղեկություն

en: Bulgarian
hy: Բուլղարերեն

en: Croatian
hy: Խորվատերեն

en: Czech
hy: Չեխերեն

en: Danish
hy: դանիերեն

en: Dutch
hy: Հոլանդերեն

en: Finnish
hy: Ֆիններեն

en: German
hy: Գերմաներեն

en: Greek
hy: Հունարեն

en: Hungarian
hy: Հունգարերեն

en: Indonesian
hy: Ինդոնեզերեն

en: Polish
hy: Լեհերեն

en: Romanian
hy: Ռումիներեն

en: Russian
hy: Ռուսերեն

en: Swedish
hy: Շվեդերեն

en: Turkish
hy: Թուրքերեն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: types
hy: տեսակներ

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները

en: Lithuanian
hy: Լիտվերեն

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Boolean
hy: Բուլյան

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Collapse all
hy: Փակել բոլորը

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:

en: Azerbaijani
hy: Ադրբեջաներեն

en: Belarusian
hy: Բելառուսերեն

en: Bosnian
hy: Բոսնիա

en: Welsh
hy: Ուելս

en: Estonian
hy: Էստոներեն

en: Irish
hy: Իռլանդերեն

en: Armenian
hy: Հայերեն

en: Georgian
hy: Վրացերեն

en: Latvian
hy: լատվիերեն

en: Malagasy
hy: մալագաներեն

en: Macedonian
hy: մակեդոներեն

en: Mongolian
hy: Մոնղոլերեն

en: Burmese
hy: բիրմայերեն

en: Slovenian
hy: սլովեներեն

en: Albanian
hy: Ալբաներեն

en: Serbian
hy: Սերբերեն

en: Thai
hy: թայերեն

en: Ukrainian
hy: Ուկրաիներեն

en: Vietnamese
hy: Վիետնամերեն

en: language
hy: լեզու

en: - Select a field type -
hy: - Ընտրել դաշտի տեսակը -

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ

en: Required field
hy: Պարտադիր դաշտ

en: Date type
hy: Տվյալների տիպ

en: Available menus
hy: Հասանելի մենյուներ

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:

en: Kyrgyz
hy: Կիրգիզերեն

en: Filipino
hy: ֆիլիպինյան
