Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha26) - en to se translation catalogue (41 entries)

en: photos
se: govat

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Images
se: Govat

en: weight
se: deaddu

en: size
se: sturrodat

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Field
se: Gieddi

en: Help
se: Veahkki

en: Sunday
se: Sotnabeaivi

en: Monday
se: Vuossárga

en: Tuesday
se: Maŋŋebárga

en: Wednesday
se: Gaskavahkku

en: Thursday
se: Duorastat

en: Friday
se: Bearjadat

en: Saturday
se: Lávvardat

en: View
se: Čájet

en: Format
se: Formáhtta

en: Text
se: Teaksta

en: articles
se: artihkkala

en: Content type
se: Šládja

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Fields
se: Giettit

en: Order
se: Diŋgo

en: or
se: dahje

en: Books
se: Girjjit

en: info
se: dieđut

en: About
se: Birra

en: Create @name
se: Ásat @name

en: Film
se: Filbma
