Schema.org Blueprints (all releases) - en to bg translation catalogue (65 entries)

en: photos
bg: снимки

en: weight
bg: Тегло

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Article
bg: Статия

en: Action
bg: Действие

en: error
bg: грешка

en: Categories
bg: Категории

en: Date
bg: Дата

en: Number
bg: Число

en: Message
bg: Съобщение

en: Country
bg: Страна

en: Place
bg: Място

en: Types
bg: Типове

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Book
bg: Книга

en: category
bg: категория

en: Label
bg: Заглавие

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: Time
bg: Време

en: Menu
bg: Меню

en: Text
bg: Текст

en: status
bg: състояние

en: Question
bg: Въпрос

en: Comment
bg: Коментар

en: State
bg: Статус

en: email
bg: Ел. поща

en: Code
bg: Код

en: General
bg: Общи

en: Table
bg: Таблица

en: Color
bg: Цвят

en: Appearance
bg: Теми

en: Role
bg: Роля

en: Blog
bg: Блог

en: Online
bg: Онлайн

en: Order
bg: Поръчка

en: Duration
bg: Период

en: Property
bg: Свойство

en: menu
bg: меню

en: warning
bg: предупреждение

en: Product
bg: Продукт

en: image
bg: изображение

en: comment
bg: Коментар

en: about
bg: Относно

en: parent
bg: родител

en: Subscription
bg: Абонамент

en: Ticket
bg: Заявка

en: Rating
bg: Рейтинг

en: Acronym
bg: Акроним

en: Wholesale
bg: Продажба на едро

en: Retail
bg: Продажба на дребно

en: color
bg: цвят

en: Abbreviation
bg: Съкращение

en: language
bg: език
