Schema.org Blueprints (all releases) - en to my translation catalogue (46 entries)

en: photos
my: ဓာတ်ပုံများ

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: size
my: အရွယ်အစား

en: value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Number
my: နံပါတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Place
my: နေရာ

en: Types
my: အမျိုးအစားများ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Book
my: စာအုပ်

en: Label
my: အညွန်း

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: Time
my: အချိန်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Menu
my: မီနူး

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Table
my: ဇယား

en: Color
my: အရောင်

en: Appearance
my: အသွင်အပြင်

en: author
my: စာရေးသူ

en: warning
my: သတိပေးချက်

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: image
my: ပုံရိပ်

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး

en: Acronym
my: အတိုကောက်

en: Abbreviation
my: အတိုကောက်
