Schema.org Blueprints (all releases) - en to pa translation catalogue (25 entries)

en: photos
pa: ਫੋਟੋ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Article
pa: ਲੇਖ

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Book
pa: ਕਿਤਾਬ

en: Sunday
pa: ਐਤਵਾਰ

en: Monday
pa: ਸੋਮਵਾਰ

en: Tuesday
pa: ਮੰਗਲ਼ਵਾਰ

en: Wednesday
pa: ਬੁੱਧਵਾਰ

en: Thursday
pa: ਵੀਰਵਾਰ

en: Friday
pa: ਸ਼ੁੱਕਰਵਾਰ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: status
pa: ਹਾਲਤ

en: Question
pa: ਸਵਾਲ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: menu
pa: ਮੇਨੂ

en: warning
pa: ਚੇਤਾਵਨੀ
