Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha3) - en to ga translation catalogue (26 entries)

en: photos
ga: grianghraif

en: Language
ga: Teanga

en: Quantity
ga: Méid

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Country
ga: Tír

en: Book
ga: Leabhar

en: Sunday
ga: Dé Domhnaigh

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Wednesday
ga: Dé Céadaoin

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: Saturday
ga: Dé Sathairn

en: Time
ga: Am

en: View
ga: Féach ar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Order
ga: Ordú

en: City
ga: Cathair

en: warning
ga: rabhadh

en: or
ga: nó

en: Product
ga: Táirge

en: Completed
ga: Déanta

en: Review
ga: Athbhreithnigh
