Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha31) - en to af translation catalogue (161 entries)

en: photos
af: foto's

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Images
af: Beelde

en: weight
af: gewig

en: title
af: titel

en: size
af: grootte

en: value
af: waarde

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Audience
af: Gehoor

en: required
af: verpligtend

en: Article
af: Artikel

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: Comments
af: Kommentaar

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Action
af: Aksie

en: Quantity
af: Aantal

en: error
af: fout

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Documentation
af: Dokumentasie

en: Read documentation
af: Lees dokumentasie

en: Project
af: Projek

en: Categories
af: Kategorieë

en: updated
af: opgedateer

en: Overview
af: Oorsig

en: version
af: weergawe

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Reset
af: Herstel

en: Daily
af: Daagliks

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Number
af: Getal

en: Message
af: Boodskap

en: - None -
af: - Geen -

en: Country
af: Land

en: Place
af: Plek

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Types
af: Tipes

en: Hierarchy
af: Hiërargie

en: Single
af: Enkel

en: Multiple
af: Veelvoudig

en: Required
af: Verplig

en: Parent
af: Voorganger

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Book
af: Boek

en: category
af: kategorie

en: Help
af: Hulp

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Time
af: Tyd

en: View
af: Wys

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: type
af: tipe

en: Configure
af: Verstel

en: Error
af: Fout

en: Options
af: Opsies

en: Contact
af: Kontak

en: Question
af: Vraag

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Comment
af: Kommentaar

en: Filter
af: Filtreer

en: Vocabulary name
af: Woordeskatnaam

en: Role name
af: Rolnaam

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Price
af: Prys

en: System
af: Stelsel

en: Code
af: Kode

en: Table
af: Tabel

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Other
af: Ander

en: Color
af: Kleur

en: Appearance
af: Voorkoms

en: Role
af: Rol

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie

en: Online
af: Aanlyn

en: Uninstall
af: Deïnstalleer

en: Order
af: Bestelling

en: French
af: Frans

en: Italian
af: Italiaans

en: Spanish
af: Spaans

en: Japanese
af: Japanees

en: update
af: opdateer

en: People
af: Mense

en: warning
af: waarskuwing

en: Books
af: Boeke

en: Product
af: Produk

en: track
af: spoor

en: comment
af: kommentaar

en: Review
af: Hersiening

en: Created new vocabulary %name.
af: Nuwe woordeskat %name geskep.

en: Add field
af: Voeg veld by

en: parent
af: ouer

en: Bulgarian
af: Bulgaars

en: Croatian
af: Kroaties

en: Czech
af: Tsjeggies

en: Danish
af: Deens

en: Dutch
af: Nederlands

en: Finnish
af: Fins

en: German
af: Duits

en: Greek
af: Grieks

en: Hungarian
af: Hongaars

en: Indonesian
af: Indonesies

en: Norwegian
af: Noorweegs

en: Polish
af: Pools

en: Portuguese
af: Portugees

en: Romanian
af: Romeens

en: Russian
af: Russies

en: Swedish
af: Sweeds

en: Turkish
af: Turks

en: Reports
af: Verslae

en: Lithuanian
af: Lituaniaans

en: Create @name
af: Skep @name

en: Somali
af: Somaliaans

en: permissions
af: permissies

en: Contributors
af: Bydraers

en: Azerbaijani
af: Azerbaijanees

en: Belarusian
af: Belarussies

en: Bosnian
af: Bosnies

en: Welsh
af: Wallies

en: Estonian
af: Estonies

en: Irish
af: Iers

en: Armenian
af: Armenies

en: Georgian
af: Georgiaans

en: Cambodian
af: Kambodies

en: Latvian
af: Latviaans

en: Malagasy
af: Malgassies

en: Marshallese
af: Marshallees

en: Macedonian
af: Masedonies

en: Mongolian
af: Mongools

en: Maltese
af: Maltees

en: Burmese
af: Burmees

en: Slovenian
af: Sloveniaans

en: Samoan
af: Samoaans

en: Albanian
af: Albanies

en: Serbian
af: Serbies

en: Sudanese
af: Sudanees

en: Tajik
af: Tajikaans

en: Ukrainian
af: Ukrainees

en: Vietnamese
af: Vietnamees

en: language
af: taal

en: Library
af: Biblioteek
