Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha31) - en to dz translation catalogue (130 entries)

en: photos
dz: པར།

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: updated
dz: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Size
dz: ཚད།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Types
dz: དབྱེ་བ་ཚུ།

en: Hierarchy
dz: སྡེ་རིམ།

en: Single
dz: རྐྱང་པ།

en: Multiple
dz: སྣ་མང་།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Book
dz: ཀི་དེབ།

en: category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Sunday
dz: ཟླཝ།

en: Monday
dz: མིག་དམར།

en: Tuesday
dz: ལྷག་པ།

en: Wednesday
dz: ཕུརཔ།

en: Thursday
dz: པ་སངས།

en: Friday
dz: སྤེན་པ།

en: Saturday
dz: ཉིམ།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: blog
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་

en: type
dz: ཡིག་དཔར་རྐྱབས།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: status
dz: གནས་ཚད་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Question
dz: དྲི་བ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Vocabulary name
dz: མིང་ཚིག་གི་ཐོའི་མིང་།

en: Role name
dz: ལས་འགན་གྱི་མིང་།

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: Blog
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་

en: Online
dz: གློག་ཐོག

en: Uninstall
dz: གཞི་བཙུགས་བཤོལ་ནི་

en: French
dz: ཕིརེནཆི།

en: Italian
dz: ཨི་ཊ་ལི་ཡཱན།

en: Spanish
dz: སིཔེ་ནིཤི།

en: Japanese
dz: ཇ་པ་ནིསི།

en: menu
dz: དཀར་ཆག་

en: warning
dz: ཉེན་བརྡ།

en: Books
dz: ཀི་དེབ་ཚུ་

en: Menu settings
dz: དཀར་ཆག་སྒྲིག་སཏངས་ཚུ།

en: comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་

en: Created new vocabulary %name.
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོད་པའི་མིང་ཚིག་གི་ཐོ་གསརཔ་%name.

en: Add field
dz: ས་སྒོ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: parent
dz: རྩ་ལག

en: Bulgarian
dz: བཱལ་ག་རི་ཡཱན།

en: Croatian
dz: ཀོརོ་ཤི་ཡཱན།

en: Czech
dz: ཅེཛི།

en: Danish
dz: ཌེ་ནིཤ།

en: Dutch
dz: ཌཆ།

en: Finnish
dz: ཕིན་ནིཤ།

en: German
dz: ཇར་མཱན།

en: Greek
dz: གི་རིཀ།

en: Hungarian
dz: ཧང་ག་རི་ཡཱན།

en: Indonesian
dz: ཨིན་ཌོ་ནེ་ཤི་ཡཱན།

en: Norwegian
dz: ནོར་ཝེ་ཇི་ཡཱན།

en: Polish
dz: པོ་ལིཤ།

en: Romanian
dz: རོ་མ་ནི་ཡཱན།

en: Russian
dz: ར་ཤི་ཡཱན།

en: Swedish
dz: སུའི་ཌིཤི།

en: Turkish
dz: ཊར་ཀིཤ།

en: Lithuanian
dz: ལི་ཐུ་ཡ་ནིཡན།

en: Acronym
dz: བསྡུ་ཡིག།

en: Somali
dz: སོ་མཱ་ལི།

en: Abbreviation
dz: སྡུད་ཚིག།

en: Azerbaijani
dz: ཨ་ཛར་བེའི་ཇཱ་ནི།

en: Belarusian
dz: བི་ལཱ་རུ་སི་ཡཱན།

en: Bosnian
dz: བོསི་ནི་ཡཱན།

en: Welsh
dz: ཝེལཤི།

en: Estonian
dz: ཨིསི་ཊོ་ནི་ཡཱན།

en: Irish
dz: ཨའི་རིཤ།

en: Armenian
dz: ཨར་མི་ནི་ཡཱན།

en: Georgian
dz: ཇིའོར་ཇི་ཡཱན།

en: Cambodian
dz: ཀེམ་བོ་ཌིཡན།

en: Latvian
dz: ལེཊ་བིཡན།

en: Malagasy
dz: མ་ལ་ག་སེ།

en: Marshallese
dz: མར་ཤ་ལིསི།

en: Macedonian
dz: མེ་སི་ཌོ་ནི་ཡཱན།

en: Mongolian
dz: མོང་གོ་ལི་ཡཱན།

en: Maltese
dz: མཱལ་ཊི་སི།

en: Burmese
dz: བཱར་མིསི།

en: Slovenian
dz: སོལོ་བི་ནི་ཡཱན།

en: Samoan
dz: ས་མོའོན།

en: Albanian
dz: ཨཱལ་བཱ་ནི་ཡཱན།

en: Serbian
dz: སར་བི་ཡཱན།

en: Sudanese
dz: སུ་དཱན་ནིསི།

en: Tajik
dz: ཏ་ཇི་ཀི།

en: Thai
dz: ཐཱའི།

en: Ukrainian
dz: ཡུཀ་རའི་ནི་ཡཱན།

en: Vietnamese
dz: ཝེཊི་ན་མིསི།
