Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha31) - en to pa translation catalogue (65 entries)

en: photos
pa: ਫੋਟੋ

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Article
pa: ਲੇਖ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Daily
pa: ਰੋਜ਼ਾਨਾ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Book
pa: ਕਿਤਾਬ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Sunday
pa: ਐਤਵਾਰ

en: Monday
pa: ਸੋਮਵਾਰ

en: Tuesday
pa: ਮੰਗਲ਼ਵਾਰ

en: Wednesday
pa: ਬੁੱਧਵਾਰ

en: Thursday
pa: ਵੀਰਵਾਰ

en: Friday
pa: ਸ਼ੁੱਕਰਵਾਰ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: status
pa: ਹਾਲਤ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: Question
pa: ਸਵਾਲ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Items
pa: ਆਈਟਮਾਂ

en: Medium
pa: ਵੱਧ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: Uninstall
pa: ਅਣ-ਇੰਸਟਾਲ

en: French
pa: ਫਰੈਂਚ

en: menu
pa: ਮੇਨੂ

en: update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: People
pa: ਲੋਕ

en: warning
pa: ਚੇਤਾਵਨੀ

en: Books
pa: ਕਿਤਾਬਾਂ

en: Menu settings
pa: ਮੇਨੂ ਸੈਟਿੰਗ

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ

en: Add field
pa: ਖੇਤਰ ਸ਼ਾਮਲ

en: info
pa: ਜਾਣਕਾਰੀ

en: Dutch
pa: ਡੱਚ

en: German
pa: ਜਰਮਨ

en: Reports
pa: ਵੇਰਵੇ

en: Thai
pa: ਥਾਈ
