Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha31) - en to sq translation catalogue (145 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: required
sq: kërkohet

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Administration
sq: Administrimi

en: Comments
sq: Komente

en: Action
sq: Veprimi

en: error
sq: gabim

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Categories
sq: Kategoritë

en: updated
sq: u përditësua

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Size
sq: Madhësia

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Message
sq: Mesazhi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Types
sq: Llojet

en: Hierarchy
sq: Gjerarkia

en: Single
sq: E vetme

en: Multiple
sq: Shumëfishe

en: Required
sq: Kërkohet

en: Parent
sq: Prindi

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Book
sq: Libri

en: category
sq: kategoria

en: Help
sq: Ndihmë

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Modules
sq: Modulët

en: Menu
sq: Menuja

en: blogs
sq: ditarë

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: blog
sq: ditari

en: type
sq: lloji

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: status
sq: gjendja

en: Error
sq: Gabim

en: Contact
sq: Kontakti

en: Question
sq: Pyetja

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Comment
sq: Komenti

en: Filter
sq: Filtri

en: Vocabulary name
sq: Emri i fjalorit

en: Role name
sq: Emri i rolit

en: Items
sq: Elementët

en: Medium
sq: Mesatar

en: Details
sq: Hollësi

en: System
sq: Sistemi

en: Code
sq: Kodi

en: Table
sq: Tabela

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Other
sq: Tjetër

en: Color
sq: Ngjyra

en: Blog
sq: Ditari

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: Online
sq: Në-linjë

en: Uninstall
sq: Çinstalo

en: Install
sq: Instalo

en: French
sq: Frengjisht

en: Italian
sq: Italisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: Japanese
sq: Japonisht

en: update
sq: u përditësua

en: warning
sq: paralajmërim

en: Books
sq: Libra

en: Menu settings
sq: Rregullimet e menusë

en: track
sq: gjurmët

en: comment
sq: komenti

en: Menus
sq: Menutë

en: Created new vocabulary %name.
sq: U krijua fjalori i ri %name.

en: Add field
sq: Shto fushë

en: parent
sq: prindi

en: info
sq: informacion

en: Bulgarian
sq: Bullgarisht

en: Croatian
sq: Kroate

en: Czech
sq: Çekisht

en: Danish
sq: Danisht

en: Dutch
sq: Hollandeze

en: Finnish
sq: Finlandeze

en: German
sq: Gjermanisht

en: Greek
sq: Greqisht

en: Hungarian
sq: Hungarisht

en: Indonesian
sq: Indoneziane

en: Norwegian
sq: Norvegjeze

en: Polish
sq: Polonisht

en: Portuguese
sq: Portugeze

en: Romanian
sq: Rumanisht

en: Russian
sq: Rusisht

en: Swedish
sq: Suedisht

en: Turkish
sq: Turqisht

en: About
sq: Informacione

en: Reports
sq: Raportet

en: Lithuanian
sq: Lituaniane

en: Create @name
sq: Krijo @name

en: Acronym
sq: Akronim

en: Somali
sq: Somalia

en: permissions
sq: të drejtat

en: Abbreviation
sq: Shkurtim

en: Azerbaijani
sq: Azerbaixhani

en: Belarusian
sq: Bjellorusisht

en: Bosnian
sq: Bosnjake

en: Welsh
sq: Galeze

en: Estonian
sq: Estonisht

en: Irish
sq: Irlandeze

en: Armenian
sq: Armenisht

en: Georgian
sq: Gjeorgjisht

en: Cambodian
sq: Kamboxhiane

en: Latvian
sq: Letonisht

en: Macedonian
sq: Maqedonisht

en: Mongolian
sq: Mongoliane

en: Maltese
sq: Malteze

en: Slovenian
sq: Sllovene

en: Albanian
sq: Shqip

en: Serbian
sq: Sërbisht

en: Sudanese
sq: Sudaneze

en: Ukrainian
sq: Ukrahinase

en: Vietnamese
sq: Vietnameze

en: language
sq: gjuha

en: Translation settings
sq: Rregullimet e përkthimeve

en: - Select a field type -
sq: - Zgjidh llojin e fushës -

en: profiles
sq: profilet
