Schema.org Blueprints (all releases) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: photos
mg: sary

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Article
mg: Lahatsoratra

en: error
mg: hadisoana

en: status
mg: toetra

en: Comment
mg: Heviteny

en: Appearance
mg: Endrika

en: language
mg: fiteny
