Schema.org Blueprints (all releases) - en to sk translation catalogue (69 entries)

en: photos
sk: fotografie

en: weight
sk: váha

en: title
sk: názov

en: size
sk: veľkosť

en: value
sk: hodnota

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Article
sk: Článok

en: Action
sk: Akcia

en: error
sk: chyba

en: Categories
sk: Kategórie

en: Date
sk: Dátum

en: breadcrumb
sk: navigácia

en: Country
sk: Krajina

en: Types
sk: Typy

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Book
sk: Rezervácia

en: category
sk: kategória

en: Label
sk: Označenie

en: False
sk: Nie

en: Event
sk: Podujatie

en: status
sk: stav

en: Comment
sk: Komentár

en: Widget settings
sk: Widget nastavenia

en: Scale
sk: Škálovať

en: Code
sk: Kód

en: General
sk: Všeobecné

en: Color
sk: Farba

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Class
sk: Trieda

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Duration
sk: Trvanie

en: City
sk: Mesto

en: branch
sk: vetva

en: Granularity
sk: Zobraziť v krokoch po

en: author
sk: autor

en: price
sk: cena

en: warning
sk: upozornenie

en: Reference
sk: Referencia

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: duration
sk: trvanie

en: Balance
sk: Zostatok

en: Completed
sk: Ukončená

en: image
sk: obrázok

en: comment
sk: komentár

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Distance
sk: Vzdialenosť

en: parent
sk: nadradený

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: character
sk: znak

en: Cash
sk: Hotovosť

en: event
sk: udalosť

en: Acronym
sk: Skratka

en: COD
sk: pri doručení

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Boolean
sk: Logické hodnoty

en: color
sk: farba

en: Abbreviation
sk: Skratka

en: language
sk: jazyk

en: Emergency
sk: Stav núdze

en: currency
sk: mena

en: Formatter settings
sk: Nastavenia formátovača

en: Field types
sk: Typy polí

en: Required field
sk: Požadované pole

en: Target entity type
sk: Typ cieľovej entity
