Schema.org Blueprints (all releases) - en to sl translation catalogue (44 entries)

en: photos
sl: fotografije

en: weight
sl: teža

en: title
sl: naslov

en: size
sl: velikost

en: value
sl: vrednost

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Article
sl: Članek

en: Action
sl: Akcija

en: error
sl: napaka

en: Categories
sl: Kategorije

en: Date
sl: Datum

en: Types
sl: Tipi

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Book
sl: Knjiga

en: category
sl: kategorija

en: Label
sl: Oznaka

en: status
sl: stanje

en: Comment
sl: Komentar

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Scale
sl: Skaliraj

en: email
sl: e-naslov

en: Code
sl: Koda

en: General
sl: Splošno

en: Color
sl: Barva

en: Appearance
sl: Izgled

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: menu
sl: meni

en: warning
sl: opozorilo

en: image
sl: slika

en: comment
sl: komentiraj

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Minimum
sl: Najmanj

en: parent
sl: starš

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Acronym
sl: Kratica

en: Boolean
sl: Logična vrednost

en: color
sl: barva

en: Abbreviation
sl: Okrajšava

en: language
sl: jezik
