Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha32) - en to sr translation catalogue (114 entries)

en: photos
sr: фотографије

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Article
sr: Чланак

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: error
sr: грешка

en: Categories
sr: Категорије

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Number
sr: Број

en: Message
sr: Порука

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Time
sr: Време

en: View
sr: Преглед

en: Manage
sr: Управљај

en: Menu
sr: Мени

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: Error
sr: Грешка

en: Comment
sr: Коментар

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Field name
sr: Назив поља

en: Field type
sr: Tип поља

en: Maximum
sr: Максимално

en: Scale
sr: Размера

en: Price
sr: Цена

en: State
sr: Статус

en: Code
sr: Кôд

en: Store
sr: Продавница

en: Color
sr: Боја

en: Role
sr: Улога

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Rows
sr: Редови

en: Order
sr: Редослед

en: Condition
sr: Услов

en: Hidden
sr: Сакривено

en: seconds
sr: секунди

en: French
sr: француски

en: Italian
sr: италијански

en: Spanish
sr: шпански

en: Japanese
sr: јапански

en: Granularity
sr: Грануларност

en: warning
sr: упозорење

en: Completed
sr: Завршено

en: Review
sr: Провера података

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Float
sr: С покретним зарезом

en: Minimum
sr: Минимално

en: Precision
sr: Прецизност

en: info
sr: информација

en: Bulgarian
sr: бугарски

en: Croatian
sr: хрватски

en: Czech
sr: чешки

en: Danish
sr: дански

en: Dutch
sr: холандски

en: Finnish
sr: фински

en: German
sr: немачки

en: Greek
sr: грчки

en: Hungarian
sr: мађарски

en: Polish
sr: пољски

en: Romanian
sr: румунски

en: Russian
sr: руски

en: Turkish
sr: турски

en: types
sr: типови

en: Reports
sr: Извештаји

en: Lithuanian
sr: литвански

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Belarusian
sr: белоруски

en: Bosnian
sr: бошњачки

en: Welsh
sr: велшки

en: Estonian
sr: естонски

en: Irish
sr: ирски

en: Armenian
sr: јерменски

en: Georgian
sr: грузијски

en: Latvian
sr: летонски

en: Macedonian
sr: македонски

en: Mongolian
sr: монголски

en: Slovenian
sr: словеначки

en: Albanian
sr: албански

en: Serbian
sr: српски

en: Thai
sr: тајландски

en: Ukrainian
sr: украјински

en: Dependencies
sr: Зависности

en: Required field
sr: Обавезно поље

en: Custom block
sr: Прилагођен блок

en: Target entity type
sr: Циљни тип ентитета
