Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha33) - en to eu translation catalogue (264 entries)

en: photos
eu: argazkiak

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Images
eu: Irudiak

en: weight
eu: pisua

en: title
eu: izenburua

en: size
eu: tamaina

en: value
eu: balioa

en: Status
eu: Egoera

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: required
eu: beharrezkoa

en: Article
eu: Artikulua

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Action
eu: Ekintza

en: error
eu: errorea

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Project
eu: Proiektua

en: Categories
eu: Kategoriak

en: updated
eu: eguneratua

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Size
eu: Tamaina

en: Links
eu: Estekak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Daily
eu: Egunero

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: breadcrumb
eu: Ogia-apurrak

en: Number
eu: Zenbakia

en: Message
eu: Mezua

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Country
eu: Herria

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Types
eu: Motak

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Book
eu: Liburua

en: Field
eu: Eremua

en: category
eu: kategoria

en: Label
eu: Etiketa

en: Help
eu: Laguntza

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Schedule
eu: Zeregin programatua

en: Time
eu: Ordua

en: View
eu: Bista

en: Length
eu: Luzera

en: Format
eu: Formatua

en: Modules
eu: Moduluak

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Menu
eu: Menua

en: Event
eu: Gertaera

en: Text
eu: Testua

en: name
eu: izena

en: blogs
eu: blogak

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: ID
eu: IDa

en: blog
eu: bloga

en: type
eu: mota

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: status
eu: egoera

en: Error
eu: Errorea

en: Options
eu: Aukerak

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Question
eu: Galdera

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Node links
eu: Nodo estekak

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Vocabulary ID
eu: Hiztegiaren IDa

en: Vocabulary name
eu: Hiztegiaren izena

en: Role name
eu: Zereginaren izena

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Field type
eu: Eremu mota

en: Fields
eu: Eremuak

en: Widget type
eu: Widget mota

en: Widget settings
eu: Widget ezarpenak

en: item
eu: elementu

en: Warning
eu: Kontuz

en: Items
eu: Elementuak

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Medium
eu: Ertaina

en: Details
eu: Xehetasunak

en: System
eu: Sistema

en: Address
eu: Helbidea

en: State
eu: Egoera

en: email
eu: eposta

en: Code
eu: Kodea

en: Module status
eu: Moduluen egoera

en: Members
eu: Kideak

en: Group name
eu: Talde izena

en: General
eu: Orokorra

en: Example
eu: Adibide

en: Table
eu: Taula

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Other
eu: Bestea

en: Color
eu: Kolore

en: Appearance
eu: Itxura

en: Role
eu: Rol

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Blog
eu: Bloga

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Rows
eu: Lerroak

en: Uninstall
eu: Desinstalatu

en: Install
eu: Instalatu

en: Tools
eu: Tresnak

en: Order
eu: Ordena

en: Integer
eu: Osokoa

en: text
eu: testua

en: Duration
eu: Iraupena

en: Full
eu: Osoa

en: Condition
eu: Baldintza

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: create
eu: sortu

en: French
eu: Frantsesa

en: Italian
eu: Italiera

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: Japanese
eu: Japoniera

en: menu
eu: menua

en: update
eu: eguneratu

en: Granularity
eu: Granularitatea

en: Target type
eu: Helburu mota

en: Map
eu: Mapa

en: Node settings
eu: Nodo ezarpenak

en: author
eu: egilea

en: Buttons
eu: Botoiak

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: warning
eu: abisua

en: or
eu: edo

en: Books
eu: Liburuak

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Completed
eu: Osatuta

en: Menu settings
eu: Menu ezarpenak

en: width
eu: zabalera

en: height
eu: altuera

en: New
eu: Berriak

en: Relationships
eu: Erlazioak

en: Add type
eu: Gehitu mota

en: image
eu: irudia

en: comment
eu: iruzkina

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Questions
eu: Galderak

en: Information
eu: Informazioa

en: Menus
eu: Menuak

en: Add field
eu: Gehitu eremua

en: Minimum
eu: Minimoa

en: Allowed values
eu: Baimendutako balioak

en: parent
eu: gurasoa

en: Publications
eu: Argitalpenak

en: Organization
eu: Erakundea

en: Telephone
eu: Telefonoa

en: Bulgarian
eu: Bulgariera

en: Croatian
eu: Kroaziera

en: Czech
eu: Txekiera

en: Danish
eu: Daniera

en: Dutch
eu: Nederlandera

en: Finnish
eu: suomiera

en: German
eu: Alemanera

en: Greek
eu: Greziera

en: Hungarian
eu: Hungariera

en: Indonesian
eu: Indonesiera

en: Polish
eu: Poloniera

en: Romanian
eu: Errumaniera

en: Russian
eu: Errusiera

en: Swedish
eu: Suediera

en: Turkish
eu: Turkiera

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: types
eu: motak

en: Data
eu: Datu

en: Data settings
eu: Datu ezarpenak

en: Paste
eu: Itsatsi

en: About
eu: (r)i buruz

en: Extract
eu: Erauzi

en: Reports
eu: Txostenak

en: Lithuanian
eu: Lituaniera

en: Menu items
eu: Menu item-ak

en: Create @name
eu: Sortu @name

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: event
eu: gertaera

en: Acronym
eu: Akronimo

en: Discussion
eu: Eztabaida

en: Somali
eu: Somaliera

en: permissions
eu: baimenak

en: Boolean
eu: Booleanoa

en: Temporary
eu: Behin-behinekia

en: color
eu: kolorea

en: location
eu: kokapena

en: Custom text
eu: Testu pertsonalizatua

en: The name of the item.
eu: Elementuaren izena

en: Abbreviation
eu: Laburdura

en: View details
eu: Bistaratu xehetasunak

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria

en: Azerbaijani
eu: Azerbaijanera

en: Belarusian
eu: Bielorrusiera

en: Bosnian
eu: Bosniera

en: Welsh
eu: Galesera

en: Estonian
eu: Estoniera

en: Irish
eu: Gaelera, Irlandakoa

en: Armenian
eu: Armeniera

en: Georgian
eu: Georgiera

en: Cambodian
eu: Kanbodiar hizkuntzak

en: Latvian
eu: Letoniera

en: Malagasy
eu: Malagasyera

en: Marshallese
eu: Marshalleseera

en: Macedonian
eu: Mazedoniera

en: Mongolian
eu: Mongoliera

en: Maltese
eu: Maltera

en: Burmese
eu: Lolo-burmatar

en: Slovenian
eu: Esloveniera

en: Samoan
eu: Samoera

en: Albanian
eu: Albaniera

en: Serbian
eu: Serbiera

en: Sudanese
eu: Sudanera

en: Tajik
eu: Tajikera

en: Thai
eu: Thaiera

en: Ukrainian
eu: Ukrainera

en: Vietnamese
eu: Vietnamera

en: language
eu: hizkuntza

en: Translation settings
eu: Itzulpen ezarpenak

en: Emergency
eu: Larrialdia

en: locations
eu: kokapenak

en: Field label
eu: Eremu etiketa

en: - Select a field type -
eu: - Aukeratu eremu mota -

en: Existing field
eu: Eremua existitzen da

en: Trip
eu: Ibilaldia

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak

en: profiles
eu: profilak

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Required field
eu: Bete beharreko eremua

en: Date type
eu: Data mota

en: Available menus
eu: Menu erabilgarriak

en: pages
eu: orriak

en: Custom block
eu: Egokitutako blokea

en: Field instance
eu: Eremuaren instantzia

en: Default field
eu: Eremu lehenetsia
