Schema.org Blueprints (all releases) - en to or translation catalogue (10 entries)

en: photos
or: ଛବିଗୁଡିକ

en: weight
or: ଓଜନ

en: value
or: ମୂଲ୍ୟ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: error
or: ତ୍ରୁଟି

en: status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Color
or: ରଙ୍ଗ

en: warning
or: ଚେତାବନୀ

en: Boolean
or: ବୁଲିଆନ୍
