Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha36) - en to bo translation catalogue (192 entries)

en: photos
bo: འདྲ་པར།

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Images
bo: པར་རིས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པ།

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Types
bo: རིགས

en: Hierarchy
bo: རིམ་པ

en: Multiple
bo: དུ་མ

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Book
bo: དེབ

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Sunday
bo: ཉི་མ

en: Monday
bo: ཟླ་བ

en: Tuesday
bo: མིག་དམར

en: Wednesday
bo: ལྷག་པ

en: Thursday
bo: ཕུར་བུ

en: Friday
bo: པ་སངས

en: Saturday
bo: སྤེན་པ

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Manage
bo: དོ་དམ།

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: <none>
bo: <མེད་པ>

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Paths
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: type
bo: རིགས

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: status
bo: གནས་སྟངས

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Question
bo: དྲི་བ

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Node links
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་སྦྲེལ་ཐག

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Vocabulary ID
bo: སྤྱི་མིང་གི་ཨང་རྟགས

en: Vocabulary name
bo: སྤྱི་མིང་གི་མིང

en: Role name
bo: འགན་ནུས་ཀྱི་མིང

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Field type
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་རིགས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Widget type
bo: ཡོ་བྱད་ཀྱི་རིགས

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: Scale
bo: ཆེ་ཆུང

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: System
bo: མ་ལག

en: Address
bo: ས་གནས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Other
bo: གཞན

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Appearance
bo: ཕྱི་དབྱིབས

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Blog
bo: ཟིན་བྲིས

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Exists
bo: གནས་འདུག

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: Rows
bo: ཕྲེང

en: Uninstall
bo: ཕྱིར་འདོར

en: Install
bo: སྒྲིག་འཇུག

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Integer
bo: ཧྲིལ་གྲངས

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Djibouti
bo: ཅི་པོའུ་ཐི།

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Italian
bo: དབྱི་ཐ་ལི་སྐད།

en: Spanish
bo: སི་ཕེན་སྐད།

en: Japanese
bo: ལྗར་པན་སྐད།

en: menu
bo: འདེམས་བྱང

en: unlimited
bo: ཚད་བཀག་མེད་པ

en: Granularity
bo: ཆ་ཤས་ཚད

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན

en: warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: or
bo: ཡང་ན

en: Books
bo: དེབ

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Menu settings
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྒྲིག་འགོད

en: New
bo: གསར་བ

en: Relationships
bo: འབྲེལ་བ

en: image
bo: པར་རིས

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Information
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Relationship type
bo: འབྲེལ་ལམ་གྱི་རིགས།

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: Created new vocabulary %name.
bo: སྤྱི་མིང་%name་གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན།

en: Add field
bo: གནས་ཁོངས་ཁ་སྣོན

en: Float
bo: སིལ་གྲངས་ཐུང་བ

en: Minimum
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད

en: Precision
bo: ཞིབ་ཚད

en: info
bo: ཆ་འཕྲིན།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: Field settings
bo: གནས་ཁོངས་སྒྲིག་འགོད

en: Paste
bo: སྦྱོར་བ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Reports
bo: སྙན་ཞུ

en: Menu items
bo: གདམ་བྱང་ཚན་པ།

en: Create @name
bo: @name་ཞིག་གསར་བཟོ་བྱེད་པ

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Acronym
bo: བསྡུས་བྲིས

en: Properties
bo: གཏོག་གཤིས།

en: Temporary
bo: གནས་སྐབས

en: Custom text
bo: རང་བཟོས་ཀྱི་ཡིག་གེ

en: Abbreviation
bo: བསྡུས་ཚིག

en: Min
bo: ཆུང་ཤོས

en: Dropdown
bo: མར་འཐེན

en: Fieldset
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་སྡེ་ཚན

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: Mongolian
bo: སོག་སྐད།

en: language
bo: སྐད་རིགས

en: Translation settings
bo: ཡིག་སྒྱུར་སྒྲིག་འགོད

en: - Select a field type -
bo: གནས་ཁོངས་རིགས་ཤིག་འདེམས

en: List (text)
bo: མིང་ཐོ༼ཡི་གེ༽

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
bo: ཁ་བྱང་ནང་དུ་སྤྱོད་ཆོག་པའི་HTML རྟགས། @tags

en: Required field
bo: དགོས་ངེས་ཀྱི་གནས་ཁོངས

en: Date type
bo: ཚེས་གྲངས་ཀྱི་རིགས

en: Available menus
bo: སྤྱོད་རུང་པའི་འདེམས་བྱང

en: Default group
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཚོགས་པ

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
bo: གནས་ཁོངས་འདིར་སྤྱད་ཆོག་པའི་ཐོབ་གྲངས། ཡིག་ཕྲེང་རེར་ཐོབ་གྲངས་རེ་དང་༼ཐོབ་གྲངས|ཁ་བྱང༽གི་རྣམ་པའི་ནང་དུ་འཇུག་དགོས།

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
bo: ཐོབ་གྲངས་ནི་གསོག་འཇོག་བྱས་ཡོད་པའི་ཐོབ་གྲངས་ཡིན། ཁ་བྱང་ནི་ཐོབ་གྲངས་མངོན་ས་དང་རེའུ་མིག་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པར་མཁོ།

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
bo: ཁ་བྱང་འདི་ནི་གདམ་ཁ་ཡིན། གལ་ཏེ་ཡིག་ཕྲེང་ཞིག་ལ་ཚིག་རྐང་གཅིག་རང་ཡོད་ན་དེ་ཐོབ་གྲངས་དང་ཁ་བྱང་གཉིས་ཀར་སྤྱོད་རྒྱུ་ཡིན།

en: HTML element
bo: HTML ཡི་གྲུབ་ཆ

en: @count items
bo: སྡེ་ཚན་@count

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང་ཁྱད་པར་ཅན་ཞིག་སྟེ། དེའི་ནང་དུ་ཡི་གེ་དང་ཨང་གྲངས། འོག་ཐིག་བཅས་འདུའོ།
