Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha36) - en to kk translation catalogue (158 entries)

en: photos
kk: фото суреттер

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Images
kk: Суреттер

en: weight
kk: салмақ

en: title
kk: аты

en: size
kk: өлшем

en: value
kk: мағына

en: Status
kk: Жағдайы

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Article
kk: Мақала

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Action
kk: Әрекет

en: error
kk: Қате

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Categories
kk: Категория

en: updated
kk: жанартылған

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Reset
kk: Ысыру

en: Daily
kk: Күн сайын

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Number
kk: Саны

en: Message
kk: Хабарлама

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Types
kk: Типтар

en: Required
kk: Қажетті

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Book
kk: Кітап

en: Field
kk: Өріс

en: category
kk: категориясы

en: Label
kk: Атауы

en: Help
kk: Көмек

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: Modules
kk: Модульдер

en: Menu
kk: Мәзір

en: Text
kk: Текст

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: type
kk: түр

en: Configure
kk: Баптау

en: status
kk: статусы

en: Error
kk: Қате

en: Contact
kk: Контакттау

en: Question
kk: Сұрақтар

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Comment
kk: Пікір

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Vocabulary ID
kk: Сөздіктің ID

en: Vocabulary name
kk: Сөздік атауы

en: Role name
kk: Рөл атауы

en: Field type
kk: Өрістін типы

en: Fields
kk: Өрістер

en: Items
kk: Элементтер

en: Medium
kk: Орташа

en: Details
kk: Мәліметтер

en: System
kk: Системасы

en: Code
kk: Коды

en: General
kk: Басты

en: Table
kk: Кесте

en: Other
kk: Басқа

en: Color
kk: Түс

en: Blog
kk: Блогі

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: Online
kk: Онлайн

en: Uninstall
kk: Жою

en: French
kk: Француз

en: Italian
kk: Итальян

en: Spanish
kk: Испан

en: Japanese
kk: Жапон

en: menu
kk: мәзір

en: update
kk: жанарту

en: Find
kk: Найти

en: warning
kk: ескерту

en: Books
kk: Кітаптар

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Created new vocabulary %name.
kk: Жаңа сөздік %name кұрылған

en: Add field
kk: Өрісті қосу

en: parent
kk: ата-ана

en: info
kk: ақпарат

en: Bulgarian
kk: Бұлғар

en: Croatian
kk: Хорват

en: Czech
kk: Чех

en: Danish
kk: Дат

en: Dutch
kk: Голланд

en: Finnish
kk: Фин

en: German
kk: Неміс

en: Greek
kk: Грек

en: Hungarian
kk: Венгерлік

en: Indonesian
kk: Индонезиялық

en: Polish
kk: Полдық

en: Romanian
kk: Румындық

en: Russian
kk: Орыс

en: Swedish
kk: Шведтік

en: Turkish
kk: Түрік

en: Field settings
kk: Өріс параметрлері

en: Reports
kk: Есептер

en: Lithuanian
kk: Литвалық

en: Create @name
kk: @name құру

en: Rating
kk: Рейтинг

en: Acronym
kk: Акроним

en: Somali
kk: Сомалиялық

en: Abbreviation
kk: Аббревиатура

en: Azerbaijani
kk: Әзірбайжан

en: Belarusian
kk: Белорус

en: Bosnian
kk: Босниялық

en: Welsh
kk: Валия

en: Estonian
kk: Эстон

en: Irish
kk: Ирланд

en: Armenian
kk: Армян

en: Georgian
kk: Грузин

en: Cambodian
kk: Камбоджиялық

en: Latvian
kk: Латвиялық

en: Malagasy
kk: Малагасиялық

en: Marshallese
kk: Маршаллдық

en: Macedonian
kk: Македонсиялық

en: Mongolian
kk: Монғол

en: Maltese
kk: Мальтиялық

en: Burmese
kk: Бирман

en: Slovenian
kk: Словен

en: Samoan
kk: Самоа

en: Albanian
kk: Албан

en: Serbian
kk: Серб

en: Sudanese
kk: Суданша

en: Tajik
kk: Тәжік

en: Thai
kk: Тай

en: Ukrainian
kk: Украин

en: Vietnamese
kk: Вьетнамша

en: language
kk: Тіл

en: Translation settings
kk: Аударма теңшелемелері
