Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha36) - en to rw translation catalogue (7 entries)

en: photos
rw: amafoto

en: Title
rw: Umutwe

en: Images
rw: amashusho

en: Prefix
rw: Imbanziriza

en: Suffix
rw: Umugereka

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya
