Schema.org Blueprints (all releases) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: photos
br: skeudennoù

en: Types
br: Doareoù

en: Settings
br: Arventennoù

en: Maximum
br: D'ar muiañ

en: Color
br: Liv

en: Minimum
br: Izek
