Schema.org Blueprints (all releases) - en to ca translation catalogue (85 entries)

en: photos
ca: fotografies

en: weight
ca: amplada

en: title
ca: títol

en: size
ca: mida

en: value
ca: valor

en: Suffix
ca: Sufix

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Audience
ca: Audiència

en: Action
ca: Acció

en: Date
ca: Data

en: Country
ca: País

en: Types
ca: Tipus

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Book
ca: Llibre

en: category
ca: categoria

en: Label
ca: Etiqueta

en: False
ca: Fals

en: Friday
ca: divendres

en: Event
ca: Esdeveniment

en: name
ca: Nom

en: status
ca: estat

en: Answer
ca: Resposta

en: Comment
ca: Comentari

en: Widget settings
ca: Paràmetres de l'enginy

en: Game
ca: Joc

en: Maximum
ca: Màxim

en: Scale
ca: Escalar

en: email
ca: correu

en: Code
ca: Codi

en: Appearance
ca: Aparença

en: Blog
ca: Bloc

en: Class
ca: Classe

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: description
ca: descripció

en: expires
ca: expira

en: Duration
ca: Durada

en: City
ca: Ciutat

en: Female
ca: Femella

en: menu
ca: menú

en: Granularity
ca: Granularitat

en: author
ca: autor

en: price
ca: preu

en: warning
ca: avís

en: Reference
ca: Referència

en: Requirements
ca: Requeriments

en: address
ca: adreça

en: Balance
ca: Saldo

en: Completed
ca: Completat

en: width
ca: amplada

en: height
ca: alçada

en: image
ca: imatge

en: comment
ca: comentari

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Collection
ca: Col·lecció

en: Float
ca: Coma flotant

en: Minimum
ca: Mínim

en: Chapter
ca: Capítol

en: Distance
ca: Distància

en: parent
ca: pare

en: album
ca: àlbum

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Field settings
ca: Paràmetres del camp

en: Acronym
ca: Acrònim

en: COD
ca: Contra reembossament

en: permissions
ca: permisos

en: Properties
ca: Propietats

en: Boolean
ca: Booleà

en: albums
ca: àlbums

en: Mappings
ca: Assignacions

en: Abbreviation
ca: Abreviatura

en: Allowed formats
ca: Formats permesos

en: language
ca: idioma

en: Emergency
ca: Urgència

en: currency
ca: moneda

en: creator
ca: creador

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Required field
ca: Camp obligatori

en: The postal code.
ca: El codi postal.

en: Claim
ca: Demanda

en: Target entity type
ca: Tipus d'entitat destí

en: Default field
ca: Camp per defecte
