Schema.org Blueprints (all releases) - en to lv translation catalogue (78 entries)

en: photos
lv: attēli

en: weight
lv: svars

en: title
lv: virsraksts

en: size
lv: izmērs

en: value
lv: vērtība

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Audience
lv: Lasītāji

en: Article
lv: Raksts

en: Action
lv: Darbība

en: error
lv: kļūda

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Date
lv: Datums

en: Country
lv: Valsts

en: Types
lv: Veidi

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Book
lv: Grāmata

en: category
lv: kategorija

en: Label
lv: Etiķete

en: False
lv: Nē

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Event
lv: Notikums

en: name
lv: vārds

en: status
lv: statuss

en: Answer
lv: Atbilde

en: Comment
lv: Komentārs

en: Game
lv: Spēle

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Scale
lv: Mērogot

en: email
lv: epasts

en: map
lv: karte

en: Invoice
lv: Rēķins

en: Code
lv: Kods

en: General
lv: Galvenie

en: Color
lv: Krāsa

en: Appearance
lv: Izskats

en: Blog
lv: Blogs

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: description
lv: apraksts

en: Acronyms
lv: Akronīmi

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: text
lv: teksts

en: Duration
lv: Ilgums

en: City
lv: Pilsēta

en: menu
lv: izvēlne

en: Granularity
lv: Granularitāte

en: Map
lv: Karte

en: author
lv: autors

en: warning
lv: brīdinājumi

en: Reference
lv: Atsauce

en: Balance
lv: Bilance

en: Completed
lv: Pabeigts

en: width
lv: platums

en: height
lv: augstums

en: image
lv: attēls

en: comment
lv: komentārs

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Float
lv: Daļskaitlis

en: Minimum
lv: Minimums

en: parent
lv: vecāks

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Field settings
lv: Lauku iestatījumi

en: Acronym
lv: Akronīms

en: COD
lv: Apmaksa pie saņemšanas

en: Properties
lv: Īpašības

en: Boolean
lv: Loģiskais datu tips

en: color
lv: krāsa

en: Abbreviation
lv: Saīsinājums

en: language
lv: valoda

en: recipient
lv: saņēmējs

en: Library
lv: Bibliotēka

en: Required field
lv: Obligāts lauks
