Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (122 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Article
az: Məqalə

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Action
az: Fəaliyyət

en: error
az: səhv

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Number
az: Rəqəm

en: Message
az: Mesaj

en: - None -
az: - heç nə -

en: Country
az: Ölkə

en: Image
az: Şəkil

en: Types
az: Tiplər

en: Multiple
az: Çoxsaylı

en: Required
az: Tələb olunur

en: Depth
az: Dərinlik

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Book
az: kitab

en: Field
az: Sahə

en: Help
az: Dəstək

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Time
az: Vaxt

en: View
az: Görünüş

en: Length
az: Uzunluq

en: Manage
az: İdarə et

en: Menu
az: Menyu

en: Text
az: Mətn

en: Layout
az: Şablon

en: ID
az: İD

en: Taxonomy settings
az: Taksonomiya parametrləri

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Comment
az: Şərh

en: Vocabulary ID
az: Lüğət İD-si

en: Vocabulary name
az: Lüğət adı

en: Role name
az: Rol adı

en: Field name
az: Sahə adı

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Fields
az: Sahələr

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Details
az: Detallar

en: State
az: Dövlət

en: General
az: Əsas

en: Table
az: Cədvəl

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Color
az: Rəng

en: Appearance
az: Görünüş

en: Role
az: Rollar

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Install
az: Yükləmek

en: Integer
az: Tam

en: Duration
az: Müddət

en: menu
az: menyu

en: Role settings
az: Rol parametrləri

en: unlimited
az: limitsiz

en: Map
az: Xəritə

en: author
az: müəllif

en: or
az: və ya

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: width
az: eni

en: height
az: hündürlük

en: Relationships
az: Əlaqələr

en: comment
az: şərh

en: Recipe
az: Resept

en: Created new vocabulary %name.
az: Yeni %name lüğəti yaradıldı.

en: Float
az: Kəsr ədəd

en: parent
az: valideyn

en: Telephone
az: Telefon

en: Machine name
az: Maşın adı

en: types
az: növləri

en: About
az: Haqqında

en: Reports
az: Hesabatlar

en: Default theme
az: Defolt mövzu

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Acronym
az: Akronim

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər

en: Boolean
az: Məntiq

en: Bundle
az: Paket

en: Media settings
az: Media parametrləri

en: Abbreviation
az: İxtisar

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: language
az: dil

en: Translation settings
az: Tərcümə parametrləri

en: Emergency
az: Təcili

en: Add new field: you need to provide a label.
az: Yeni sahə əlavə edin: etiket təqdim etməlisiniz.

en: Field types
az: Sahə növləri

en: List (text)
az: Siyahı (mətn)

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
az: Etiketlərdə icazə verilən HTML teqləri: @tags

en: Required field
az: Tələb olunan sahə

en: Image styles
az: Şəkil üslubları
