Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha6) - en to ht translation catalogue (28 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Article
ht: Atik

en: Enabled
ht: Aktif

en: Tags
ht: Tag

en: Date
ht: Dat

en: Message
ht: Mesaj

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: Content type
ht: Tip kontni

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Comment
ht: Komantè

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: comment
ht: kòmantè

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ht: Itileze tag yo pou groupe atik ki sanble pou mete yo nan menm kategori.

en: Asc
ht: Mont
