Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha6) - en to mg translation catalogue (30 entries)

en: photos
mg: sary

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Pages
mg: Takelaka

en: Status
mg: Toetra

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Article
mg: Lahatsoratra

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: error
mg: hadisoana

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Help
mg: Fanampiana

en: type
mg: karazana

en: status
mg: toetra

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Comment
mg: Heviteny

en: Filter
mg: Sivana

en: Medium
mg: Antonony

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Appearance
mg: Endrika

en: Reports
mg: Tatitra

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.

en: language
mg: fiteny
