Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha35) - en to br translation catalogue (22 entries)

en: photos
br: skeudennoù

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Images
br: Skeudennoù

en: Status
br: Statud

en: Administration
br: Mererezh

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Types
br: Doareoù

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Menu
br: Lañser

en: Text
br: Testenn

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Maximum
br: D'ar muiañ

en: Color
br: Liv

en: Tools
br: Ostilhoù

en: Hidden
br: Kuzhet

en: Minimum
br: Izek

en: About
br: Diwar-benn
