Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha16) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Content
no: Innhold

en: Find content
no: Finn innhold

en: Module update status
no: Status for moduloppdateringer

en: Stats
no: Statistikk

en: Spanish
no: Spansk

en: Shortcuts
no: Snarveier

en: Menus
no: Menyer

en: Reports
no: Rapporter

en: Recently created
no: Nylig opprettet
