Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Reset
kk: Ысыру

en: Category
kk: Категория

en: Default
kk: Стандартты

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Find content
kk: Контетті іздеу

en: Page
kk: Бет

en: Spanish
kk: Испан

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Reports
kk: Есептер
