Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha21) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Find content
tr: İçerik bul

en: Module update status
tr: Eklenti güncelleştirme durumu

en: Media
tr: Medya

en: Stats
tr: İstatistikler

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: Shortcuts
tr: Kısayollar

en: Menus
tr: Menüler

en: Reports
tr: Raporlar

en: Main content
tr: Ana içerik
