Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha27) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Table
ku: خشتە

en: Spanish
ku: ئیسپانی

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Shortcuts
ku: قەدبڕەکان
