Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha28) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Content
ro: Conținut

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Reset
ro: Resetează

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Published
ro: Publicat

en: Desc
ro: Descendent

en: Table
ro: Tabel

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Spanish
ro: Spaniolă

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Shortcuts
ro: Scurtături

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Published status
ro: Statusul publicat

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Recently created
ro: Creat recent
