Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha29) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Content
be: Змесціва

en: Overview
be: Агляд

en: Reset
be: Скінуць

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Published
be: Апублікавана

en: Media
be: Мультымедыя

en: Table
be: Табліца

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Spanish
be: Гішпанская

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Shortcuts
be: Хуткія спасылкі

en: Published status
be: Апублікованы статус
