Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha32) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >
