Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha32) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Content
ur: متن

en: Overview
ur: جائزہ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Spanish
ur: ہسپانوی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>
