Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha33) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Overview
da: Overblik

en: Reset
da: Gendan

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Content type
da: Indholdstype

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Published
da: Udgivet

en: Desc
da: Faldende

en: Table
da: Tabel

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Spanish
da: Spansk

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Shortcuts
da: Genveje

en: Thumbnails
da: Miniaturer

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Apply filters
da: Tilføj filtre

en: Published status
da: Publiceringsstatus

en: Asc
da: Stigende

en: Recent updates
da: Nylige opdateringer

en: Recently created
da: Nyligt oprettet
