Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha35) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Content
am: ይዞታ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Published
am: የታተመ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Spanish
am: ስፓኒሽ

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›
