Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha35) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Content
cy: Cynnwys

en: Overview
cy: Arolwg

en: Reset
cy: Ailosod

en: Keywords
cy: Geiriau allweddol

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: All
cy: I gyd

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Table
cy: Tabl

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
