Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha35) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Quote
el: Παράθεση

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Media
el: Μέσα

en: Desc
el: Φθί

en: Table
el: Πίνακας

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Shortcuts
el: Συντομεύσεις

en: Thumbnails
el: Μικρογραφίες

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Asc
el: Αύξ

en: Recently created
el: Δημιουργήθηκαν πρόσφατα
