Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha35) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Content
et: Sisu

en: Overview
et: Ülevaade

en: Reset
et: Tühista

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Published
et: Avaldatud

en: Media
et: Meedia

en: Desc
et: Kahanev

en: Table
et: Tabel

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Shortcuts
et: Otseteed

en: Thumbnails
et: Pisipildid

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Apply filters
et: Rakenda filtrid

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Recently created
et: Hiljuti loodud
