Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha35) - en to id translation catalogue (22 entries)

en: Title
id: Judul

en: Content
id: Konten

en: Overview
id: Sekilas

en: Keywords
id: Kata kunci

en: Content type
id: Jenis konten

en: Created
id: Dibuat

en: All
id: Semua

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Table
id: Tabel

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Spanish
id: Bahasa Spanyol

en: ‹ previous
id: ‹ sebelumnya

en: next ›
id: selanjutnya ›

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: Shortcuts
id: Jalan Pintas

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Apply filters
id: Terapkan filters

en: Published status
id: Status diterbitkan

en: Asc
id: Urutan turun

en: Recently created
id: Baru saja dibuat
