Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha35) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Quote
kn: ಉಲ್ಲೇಖ

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Spanish
kn: ಸ್ಪಾನಿಶ್

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Shortcuts
kn: ಸಮೀಪಮಾರ್ಗಗಳು (ಶಾರ್ಟ್ ಕಟ್)ಗಳು

en: Thumbnails
kn: ತಂಬ್‍ನೈಲ್‍ಗಳು
