Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha35) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Media
ne: मिडिया

en: Table
ne: तालिका

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›
